Какие «мужики» - такое и «авторское право».... Часть II

Аватар пользователя Н.Сосновский

Шановні члени Громадської ради!

    Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВУ) виконала обіцянку, яку дав перший заступник голови ДСІВУ О.Янов 8-го вересня цього року на засіданні Громадської ради, яка була створена 29 червня 2011 року. ДСІВ розмістила на своєму офіційному сайті чергове повідомлення «ініціативної групи» (ІГ) про підготовку вдруге (?) установчих зборів ще однієї Громадської ради (ГР) при ДСІВУ!?

    У своєму повідомлені ІГ чомусь не повідомила про підстави, які змусили проявити «громадянську позицію» членів ІГ звернутися до ДСІВ і «зобов’язати» її вдруге скликати ГР. Мабуть ІГ у повному складі тільки-но повернулася з джунглів і не мала змоги дізнатися про те, що вже створена ГР при ДСІВ і яка вже провела два засідання. Хоча ні! Ініціативу «проявили» члени існуючої ГР!

    Відповідальна особа від ДСІВУ (О.Янов) теж чомусь відмовчується від цього факту?  А якщо на днях з’явиться ІГ №2, а потім ІГ №3 ?..
   Якщо ви переконані, що 29 червня Ви стали членом легітимної Громадської ради, то навіщо грати в «наперстки», як це пропонує О.Янов (за допомогою новоявленої ІГ) і надавати знову документи.

 Пан О.Янов переплутав ігри біля базару зі своїми службовими обов’язками... Тому пропонуємо Вам згадати його «аргументи» щодо скликання другої Громадської ради і ще раз подивитися у його «щирі» очі...

Корупція руйнує не тільки економіку. Вона руйнує моральність (рос. - нравственность). Невже ми підемо на приводу в чиновників і дозволимо їм використовувати Громадську раду як інструмент маскування їх корупційних схем під нову адміністративну структуру?

 

 «Коли терпимість стає однобічною,
вона веде до культурного самознищення».
  
Allen West

ЧИТАЙТЕ ДАЛЕЕ: 

EX.ом, а не хлебом единым

Мар
28

Закроют ЕХ или разрешат ему осуществлять заявленную деятельность, не это, по большому счету,  имеет  значение. Не будет ЕХа, будет REX или PEX – не важно. Важно понять, что технический прогресс остановить не возможно. Реальность такова, что  он опережает общественные и культурные отношения и вместе с ними  сегодняшнюю законодательную базу.