ВГО АВТОР

Аватар пользователя ULA

ВГО «Автор» створена авторами й виконавцями – фізичними особами. ВГО «Автор» зареєстрована Міністерством юстиції України. (Свідчення про реєстрацію №1943 від 31 липня 2003 р). ВГО «АВТОР» є неприбутковою організацією, зареєстрована як організація колективного управління Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України (Свідоцтво № 9/2005 від 12.08.2005 р.). ВГО «АВТОР» має представництва у 18 (вісімнадцяти) областях України. Членами ВГО «АВТОР» є автори, більшість із яких вилучили свої права з управління державного підприємства УААСП.


ВГО «Автор» з липня 2005 року уклав Генеральну угоду про співробітництво з організацією колективного управління в аудіовізуальній сфері «Гільдія кінорежисерів 24/1».

ЧИТАЙТЕ ДАЛЕЕ: 

Науково-практичний журнал «Інтелектуальна власність»

Апр
04

Науково-практичний журнал «Інтелектуальна власність» — перше українське видання для фахових дискусій щодо набуття, здійснення та захисту прав на винаходи, торговельні марки, твори літератури, науки, мистецтва, комерційну таємницю тощо. Наша аудиторія — керівники та співробітники промислових підприємств, юридичних фірм, наукових та освітніх закладів, патентні повірені, та звісно, самі творці — винахідники, автори, виконавці.