Колесніченко знову поцупив чужу працю

Аватар пользователя Н.Сосновский

Депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко без дозволу і з пропагандистською метою використав дослідження західних істориків. Про це "Історичній Правді" повідомив історик, пост-докторант Лундського університету (Швеція) Пер Андерс Рудлінг, чия стаття "Війна чи воєнна злочинність?" розміщена у брошурі Колесніченка "Война или военная преступность".

"Минулого разу, коли пан Колесніченко передруковував наші (Пера Рудлінга, Тимоті Снайдера і Ґжеґожа Россолінського-Лібе) статті, він попросив дозволу на передрук", - розповів Рудлінг.

"Ніхто з нас не згодився, ніхто не дозволяв йому експлуатувати наші роботи, але він усе одно надрукував. Цього разу ніхто навіть не спитав дозволу", - додав історик.
"Я не підтримую і не схвалюю ані Колесніченка, ані нинішній напівавторитарний режим Януковича. І не менш критично ставлюся до їхньої політики інструменталізації (використання в політичних інтересах) трагічного минулого, ніж до такої інструменталізації за часів Ющенка", - сказав Рудлінг.


Історик підкреслив, що Колесніченко порушив авторські права, і вже не вперше: "Не хочу мати жодного стосунку до його видань і не хочy мати з ним нічого спільного".
Відреагував і Джон-Пол Химка (професор історії Східної Європи канадського Універститету Альберти), чию статтю Колесніченко теж без дозволу передрукував у своїй брошурі.

"Колесніченко з Партії Регіонів передрукував одну з моїх статей, для того, щоб використовувати її у пропагандистській війні. Він зробив це, не маючи мого дозволу, окрім того, раніше я відмовляв йому у дозволі на передрук будь-якого з моїх творів", - написав Химка на своїй фейсбук-сторінці.

Як відомо, у травні 2012 року професор Єльського університету (США) Тимоті Снайдер заявив про порушення своїх авторських прав з боку Колесніченка, вимагав вибачень і знищення всіх паперових та електронних копій попередньої брошури Колесніченка.

ЧИТАЙТЕ ДАЛЕЕ: 

Еврокомиссия модернизирует авторское право

Дек
11

Еврокомиссия модернизирует авторское право для цифровой эпохи. Члены Еврокомиссии объявили, что приступают к разработке плана приведения авторского права в соответствие с реалиями наступающей цифровой эпохи.

Еврокомиссия объявила о том, что считает необходимым модернизировать нынешние нормы авторского права, чтобы они соответствовали реальным требованиям современного электронного рынка. Комиссия приступает к работе над планом действий по этому поводу в начале 2013 года.

Еврокомиссия модернизирует авторское право